Blog Kategorileri

  Gitar Modellerimiz

  17/10/2018 1 Yorumlar

  GİTAR MODELLERİMİZ.....

  Neden biz ? aslında bu sorunu cevapı gayret basit. her firmanın gıpta ile baktığı https://www.muzikaletleri.com.tr/  Firmanımızda kalite ve fiyat performans oranında üstün bir başarı ile çalışmaktayız. Sizlerinde bizi tercih ederek göstermiş olduğunuz ilgi buunun en büyük kanıtıdır. 2000 yılından beri faliyet göstermemiz bu allanda ne denli sağlam köklere bağlı olduğumuzu gösteriyor .

   

  Dünya çapında en çok satılan müzik aletlerinden biri olan Gitar, satışlarımızdan ziyade almış olduğumuz geri dönüşler ile bizi ziyadesi ile mutlu etmektedir.  bölümümüz tamamen profesyonellere hitap etmekte olan gitar molerimiz ile  kendi sekment'leri arasında çok uçuk rakamlar göze çarpmaktadır toptan fiyatına perakende satış yapmamız hasabi ile daha makül rakamlara elde edilebir hale getirebiliyoruz

   

   

  En çok satılan Gitar modelimiz olan bu modelde ise hem yeni başlayanlara hemde orta seviyeli müzisyenlere hitap etmektedir. Fiyat'nın makul olması lakin kalitesinin son derece yeterli olması bu gitarı öne çıkaran özelliklerinden biri Akça Ağaç kullanılan bu modelde kalite ve fiyat tabir-i caiz ise fiyat performan olarak alınabilecek en iyi ürün olarak göze çarpmaktadır. Yeteneğinizi  ortaya çıkarmanın en iyi yolu kaliteli bir gitar kullanmanızdan geçer. Tabi herkezin bildiği bir denklem vardır. Kalite=para  yani, ne kadar kaliteli ise bir ürün o kadar pahalıdır. Peki bu kadar mı pahalı? ufak bir arama yaparak dudak dudak uçuklatan fiyatalarla karşı karşıya gelmeniz mümkün.

  PEKİ BİZ NASIL BU KADAR UYGUN FİYATLARA SATABİLİYORUZ?

  Takdiriniz üzre bir ürünün toptancıdan müşteriye gelene kadar  defaatlerce el degiştirmektedir. buda her el değişiminde biraz daha fiyat'ı artırır ve sizlere ulaşana kadar çok yüksek fiyatları bulur. Bizler kendimiz Toptancı olduğumuz için el değişimi olmadan ürünü gayet makul fiyatlara sizlere sunabiliyoruz. 

  1 Yorumlar

  Mehmet oğulbalı:
  05/01/2020, 02:59:16 AM
  Cevapla

  Çokbeğendim Toptan fiata Tüketiciyle bire bir ticaretinize profosyonel schaller marka manyetik çeşitlerinize Bir de en çok sattığınız elektro bağlamalarda bağlamalarda kullandığınız model ne tavsiye edersiniz hayırlı bereketli işler dilerim.

  Bir Yorum Yazın