Teslimat

MüzikAletleri.com Teslimat Bilgisi

 


 

   MüzikAletleri.com'dan siparişini verdiğiniz tüm ürünler önce depo personeli tarafından ardından paketleme personeli tarafından ayrı ayrı kontrol edilerek dijital kamera kayıtları altında paketlenir . Ürünlerin tamamı İstanbul'da bulunan merkez depomuzdan çıkar . Ürünler imzalı teslim fişleri ile depo personelinden paketlemeye oradan da kargo görevlisine teslim edilir .

 


 

Siparişlerinizi daha kolay işleme almak ve ürünlerinizi size en kısa zamanda güvenli biçimde size ulaştırmak için bazı tedbir ve önerilemiz bulunmaktadır. Bu öneri ve tedbirler şu şekilde sıralanabilir;

 

 

1- Sipariş verirken;

 

 

Ürünlerimiz özel paketli koli bazında sağlıklı olarak ambalajlanmıştır. Bu ambalajlar uluslarası taşımacılık standardlarında hazırlanmıştır. Koli bazında verilen siparişler kendi özel paketleriyle güvenli bir şekilde kargoya teslim edilecektir . Bireysel müşterilerin verdiği siparişler ise yine kendi ambalajlarında ancak özel koruma köpüğü ile tekrar paketlenerek gönderilecektir . Yine de bazı hallerde ürünler zarar görebileceğinden bazı önlemler ve tedbirler alınması gerekmektedir .


 

 

2- Siparişten sonra (teslimat sırasında)

 

 

 

Siparişler sabah 9:00 dan akşam 18:00 e kadar telefon, faks yada email olarak alınır. Siparişiniz alındıktan sonra kargo şirketi ve teslimat şekli ile size ulaştırılır. Yurt genelinde teslimatlar, ürün depomuzdan çıktıktan sonra azami 3 iş günü içinde yurtdışı siparişlerinde ise bu süre 15 gün içinde  bayi veya bireysel müşteriye ulaştırılır.
 


UYARI :
*Saat 15:00 'den sonra verilen siparişler bir sonraki gün değerlendirmeye alınmaktadır.
*Siparişler saat 18:00 'da, kargoya teslim edilmektedir.

 


Kargo teslimatı sırasında yerimde yoktum, ne yapmalıyım ?
Adres teslim siparişlerinizde kargo ilgili kişiyi bulamazsa not bırakır. Adresinizde hata varsa kargo bizi arayarak durumu bildirir ve bizde size durumu bildirerek teslim almanızı sağlarız.

Aksi takdirde ürünün hasarından Bayi sorumludur. Bayi, üretimden kaynaklanmayan arızalardan firmamızı sorumlu tutmadığını kabul eder.

 

 

Ürün Teslimatı : Paket teslim alındığı anda Siparişiniz Kargo yetkilisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır. Teslimat fişi imzalandıktan sonraki yapılacak talep ve itirazlar KESİNLİKLE DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

 

 

Diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak yada sipariş vermek için çekinmeden bizi arayabilirsiniz. En kısa zamanda size yine yardımcı olabilmek dileğiyle.

 

MuzikAletleri.com

İMÇ 5. Blok No: 5560 Hacıkadın Mh. 34134 Fatih İstanbul

 

Tel. +90 (212) 621 18 03 PBX Fax. +90 (212) 621 18 04

Web: www.MuzikAletleri.com E-Mail: destek@muzikaletleri.com